Wyślij wiadomość
Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : Ingrid

Numer telefonu : +86 18126235437

WhatsApp : +8618774804503

Free call

Szczegóły informacji

Rodzaj: płytka drukowana sprzętu gospodarstwa domowego Grubość miedzi: 1oz 2oZ 3oZ 4oZ 5oZ
Rodzaj dostawcy: zwyczajne Nazwa produktu: Zgromadzenie zarządu PCBA
Zastosowanie: Urządzenie elektroniczne
High Light:

1OZ tabliczka PCBA

,

2OZ płyty PCB

,

3OZ tanie drukowanie płytek PCB

opis produktu

EProdukty elektroniczne, nawilżacz wody, PCB, płytka PCBA.

 

Opis Zdolność

Wykończenie powierzchni

HASL

Usługa

Jednostawowy system "pod klucz"

Materiał podstawowy

FR4/ROGERS/Aluminium/Wysoki TG

Materiał

FR4 /aluminium/ceramika CEM1

Kluczowe słowa

PCBA OEM Zgromadzenie PCB

Gęstość miedzi

1OZ 2OZ 3OZ 4OZ 5OZ

 

 

Elektroniczne urządzenie nawilżające wodę do atomizacji produktów PCB PCBA to specjalistyczna płyta obwodowa zaprojektowana do sterowania działaniem nawilżacza wody do atomizacji.Obejmuje ono komponenty PCB (Printed Circuit Board) i PCBA (PCB Assembly)Oto opis kluczowych aspektów tej planszy:

 

Wyposażenie wody do atomizacji:Wypłynny nawilżacz wody jest urządzeniem, które dodaje wilgoci do powietrza poprzez rozpuszczanie wody w małe krople.Płyty PCB PCBA są specjalnie zaprojektowane do sterowania różnymi funkcjami nawilżacza.

 

Obwód sterujący:Obwód sterujący jest centralnym elementem PCB. Zazwyczaj zawiera mikrokontroler lub inne obwody sterujące, które regulują działanie procesu atomizacji,takie jak sterowanie mechanizmem atomizacji wody, regulowanie natężenia mgły, ustawianie zegarków lub harmonogramów pracy oraz monitorowanie poziomu wilgotności.

 

Zarządzanie energią:PCB zawiera obwody zarządzania energią w celu regulowania zasilania nawilżacza wody atomizowanej.i obwodów ochronnych w celu zapewnienia bezpiecznego i efektywnego dystrybucji energii do różnych komponentów nawilżacza.

 

Mechanizm atomizacji:PCB kontroluje mechanizm atomyzacji, który jest odpowiedzialny za rozbijanie wody na małe krople do rozproszenia.Mechanizm ten można osiągnąć za pomocą różnych metod, takich jak przetworniki ultradźwiękoweObwód sterujący zapewnia skuteczną i konsekwentną atomizację w celu skutecznego nawilżania.

Możesz być w tych
Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość

sales33@gtpcb.com
+8618138400865