Wyślij wiadomość
Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : Ingrid

Numer telefonu : +86 18126235437

WhatsApp : +8618774804503

Free call

Szczegóły informacji

Typ PCB: Sztywna deska Warstwa: wielowarstwowe
Materiał podstawowy: FR-4 Maska lutownicza: Zielona
Sitodruk: Biały Obsługa powierzchni: Bezołowiowy HASL
ochrona: Zabezpieczenie przed zwarciem, przeładowanie, przetężenie, przepięcie
High Light:

Zgromadzenie płytek FR-4

,

Zgromadzenie wielowarstwowego układu PCB

,

Zielone płytki drukowane

opis produktu

 

Zastosowany ładowarka 200W 54volt z dużym zasięgiem szybki moduł bezprzewodowego ładowania PCBA

 

 

Opis Zdolność

Ochrona

Ochrona przed zwarciem, przeładowaniem, przepływem prądu, nad napięciem

Materiał

PC Materiał ognioodporny

Rodzaj dostawcy

OEM/ODM

Moc wyjściowa

Maksymalnie 200 w

 

Ładowarka akumulatorów litowych o zasięgu 200 W 54 V z modułem szybkiego bezprzewodowego ładowania PCBA jest źródłem zasilania i rozwiązaniem do ładowania przeznaczonym dla akumulatorów litowych o dużej pojemności.

 

Oto opis kluczowych aspektów tego PCBA:

 

Zasilanie i przekształcenie:PCBA jest zaprojektowany w celu przekształcenia źródła zasilania wejściowego (AC lub DC) w odpowiednie napięcie i poziomy prądu wymagane do ładowania akumulatora litowego 54V.Zawiera obwody zasilania, takich jak transformatory, wyprostowniki, regulatory napięcia i filtry, w celu osiągnięcia efektywnej i stabilnej konwersji mocy.

 

Ładowanie baterii litowej:PCBA zawiera obwód ładowania zaprojektowany specjalnie dla akumulatora litowego 54V.Wykorzystuje algorytm ładowania zoptymalizowany dla baterii o dużej pojemności, aby zapewnić bezpieczne i wydajne ładowanieObwód ładowania może zawierać takie funkcje, jak ładowanie stałym prądem, ładowanie stałym napięciem i monitorowanie temperatury w celu zapobiegania przeładowaniu i przegrzaniu.

 

Moduł szybkiego bezprzewodowego ładowania:PCBA integruje moduł szybkiego ładowania bezprzewodowego, który obsługuje szybkie ładowanie bezprzewodowe dla kompatybilnych urządzeń.i pozwala na wydajne i wygodne ładowanie bez potrzeby kabli.

 

Wydajność mocy:PCBA jest w stanie dostarczać do 200 W mocy wyjściowej, zapewniając wysoką pojemność ładowania dla akumulatora litowego 54 V. Umożliwia to szybsze czasy ładowania,specjalnie do akumulatorów o dużej pojemności stosowanych w zastosowaniach dalekiego zasięgu.

 

Projektowanie i montaż PCB:PCBA jest realizowana na płytce drukowanej (PCB) zaprojektowanej specjalnie do zastosowań o dużej mocy.i warstwy miedziane do obsługi wyższych poziomów napięcia i prąduKomponenty PCBA, takie jak transformatory, kondensatory, rezystory, obwody zintegrowane, wireless charging coils i złącza,są zmontowane i lutowane na PCB w celu zapewnienia prawidłowej funkcjonalności.

 

 

Możesz być w tych
Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość

sales27@gtpcb.com
+8618774804503
+8618774804503
+86 18126235437
+86 18126235437